Gry w kinach

Wpisy

 • środa, 29 października 2014
  • Need For Speed

   21 marca 2014 roku do polskich kin trafił film o tytule "Need For Speed", którego tytuł nawiązuje do serii gier komputerowych i na konsole. Jest to film akcji przygotowany przez reżysera - Scotta Waugha, który w filmach występuje znacznie częściej jako aktor anieżeli reżyser. Zwiastun tego filmu można obejrzeć tutaj. W obsadzie filmu wystąpili: Aaron Paul,  Dominic Cooper,  Michael Keaton, Imogen Poots, a także  Scott Mescudi.

    

    

   Tobey Marshall (Aaron Paul) to mechanik samochodowy, którego prawdziwą pasją są wyścigi uliczne. Próbując uratować rodzinny biznes od bankructwa, Tobey przystaje na propozycję biznesową bogatego i aroganckiego Dino Brewstera (Dominic Cooper). Kończy się to dla niego dwuletnim pobytem w więzieniu. Kiedy odzyskuje wolność, ma tylko jeden cel – zemścić się na byłym wspólniku. Okazją będzie pokonanie Dino w legendarnym i niezwykle ryzykownym wyścigu samochodowym De Leon. Chcąc w nim wystartować, Tobey wyrusza w szaloną podróż przez Amerykę, ściągając na siebie policyjne syreny oraz nasłanych przez Dino łowców nagród. Towarzyszy mu rezolutna brokerka samochodowa Julia Maddon (Imogen Poots).

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   w.mateusz
   Czas publikacji:
   środa, 29 października 2014 16:14
 • środa, 08 października 2014
  • Assassin's Creed

   Filmowa adaptacja serii świetnych gier stała się faktem i premiera wstępnie została zaplanowana na rok 2015. Film o tytule "Assassin's Creed" to przygodowy film science fiction, gdyż główny bohater, którego zagra Michael Fassbender zostanie przeniesiony w czasie i będzie musiał zmierzyć się z wieloma asasynnami.  Według plotek oprócz potwierdzonej roli Fassbender'a w filmie być może zobaczymy Roberta Downey'a Jr.  Poniżej krótki opis fabuły filmu przygotowany przez dystrybutora.

    

    

   Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender ("Prometeusz", "Bękarty wojny") w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   w.mateusz
   Czas publikacji:
   środa, 08 października 2014 12:21
 • czwartek, 02 października 2014
  • Wściekłe ptaki

   Na pierwszy ogień idzie gra znana z komórek czyli "Angry Birds". O kinowej adaptacji gry było wiadomo już od bardzo dawna, zaraz po tym jak ptaki biły kolejne rekordy popularności w 2011 roku. Dzisiaj producent gry - Rovio oraz studio Sony, które zajmie się tworzeniem filmu ogłosiło obsadę dubbingową, a także zaprezentowało zdjęcie do filmu.

    

   angrybirdsfilm

    

   W głównych rolach usłyszymy Jasona Sudeikisa (Red), Josha Gada (Chuck) i Danny'ego McBride'a (Bomb). Na drugim planie pojawią się Bill Hader (Pig), Maya Rudolph (Matilda) i Peter Dinklage (Mighty Eagle). Stawkę uzupełniają m.in. Tony Hale, Ike Barinholtz, Hannibal Buress, Cristela Alonzo, Jillian Bell, Danielle Brooks, piosenkarz Romeo Santos i znany z YouTube'a duet Smosh (Ian Andrew Hecox i Anthony Padilla).

    

   Czego możemy spodziewać się po tej animacji? Na pewno tego że będzie to film w 3D, skierowany do najmłodszej części widowni. Czy może się okazać, że niedaleko będzie mu do hitu jakim był "Rio" i "Rio 2"?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   w.mateusz
   Czas publikacji:
   czwartek, 02 października 2014 14:51
  • Start

   Startujemy z kolejnym blogiem na platformie blox.pl. Tym razem będzie znowu o kinie i filmie, ale nieco wężej, bo o grach komputerowych, które doczekały się ekranizacji. Im więcej siedzę w filmach tym większe mam wrażenie, że gry i filmy coraz bardziej zbliżają się do siebie, przez co coraz więcej gier, które są popularne w krótkim czasie trafiają na wielkie ekrany, trochę jak z ksiązkami, tam jednak nie istnieje już praktycznie granica, gdyż książki są ekranizowane momentalnie po tym jak osiągną sukces (może to pomysł na kolejnego bloga?). Zapraszam do czytania, a będzie na pewno co, bo rok 2014 i 2015 pod tym względem szykują się imponująco.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   w.mateusz
   Czas publikacji:
   czwartek, 02 października 2014 14:43

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa